Vacature: Engineering Sales Manager - vorm mee onze groei

PMC PA Solutions > Nieuws > Geen onderdeel van een categorie > Vacature: Engineering Sales Manager – vorm mee onze groei

Vacature: Engineering Sales Manager – vorm mee onze groei

Om onze ambities voor 2021 te helpen realiseren, zijn we op zoek naar een collega die zich zal ontfermen over de commerciële uitbouw van onze organisatie. Binnen deze rol ligt de focus sterk op actieve sales (van prospectie tot closing),  engineering en is efficiënte communicatie op een constructieve manier erg belangrijk.

Wat we van jou verwachten:

Als Engineering Sales Manager vervul je een belangrijke rol binnen de organisatie, enerzijds zal je mee bouwen aan onze succesvolle start-up en anderzijds ben je rechtstreeks verantwoordelijk voor de commerciële groei van onze onderneming. Jouw verantwoordelijkheden omvatten onder andere:

  • sales: van prospectie tot de effectieve ondertekening van de overeenkomst
  • marketing & communicatie: samen met de operations manager bepaal jij waar we op inzetten en welke boodschap we zullen brengen
  • operationeel: je bepaalt mee de koers van de organisatie en adviseert de operations manager waar er op ingezet zal moeten worden om ook in de toekomst succesvol te blijven
  • people: niet alleen weet je welke kandidaten de markt nodig heeft, je weet ook wat die kandidaten verwachten en blinkt bovendien uit in communicatieve- en presentatievaardigheden die je ook aan je collega ingenieurs weet over te brengen
  • engineering: de focus ligt bij ons voornamelijk op projectwerk, door je technische achtergrond is het capteren van de noden van de klant een klein kunstje en kan je ook slim op deze noden inspelen
  • je rapporteert rechtstreeks aan de operations manager

Daarnaast kijken we ook naar jouw inbreng voor het nemen van strategische beslissingen.

Op onze beurt bieden wij je:

  • een unieke kans om mee vorm te geven aan een succesvolle & ambitieuze start-up
  • de mogelijkheid om je eigen rol vorm te geven
  • op termijn: eventuele hierarchische verantwoordelijkheden en eventuele internationale doorgroeimogelijkheden
  • uitgebreid & competitief salarispakket met de mogelijkheid (geen verplichting) om te werken op zelfstandige basis

Wat we je graag nog meegeven:

Door het belang van de rol voor onze organisatie, kijken we uit naar iemand die reeds een succesvol professioneel track record heeft in projectverkoop. Ervaring in onze disciplines (Automation | Process Engineering | E&I) is hierbij een voordeel.

Als Engineering Sales Manager zal je dikwijls samenwerken met ons team, we zijn een mens- en waardengerichte organisatie en verwachten dit ook van jou. Iemand die uitsluitend cijfer- en margegericht is zonder oog voor de factor mens, zal in ons team niet passen.

Jouw kandidatuur wordt strikt vertrouwelijk behandeld.